VESTUVINIAI BATELIAI

APIE MUS

Džiaugiamės, kad mus radai ir tikimės, jog labai ilgai neužtrukai :) na o dabar, belieka išsirinkti Tau patogiausius ir stilingiausius vestuvinius batelius!

Jeigu paklausi - o kas gi mes? Esame oficialūs "JADE bridal" firmos, kuri specializuojasi būtent vestuviniuose bateliuose, atstovai. Tai Ukrainoje įsikūrusi įmonė, kuri dirba išskirtinai su aukščiausios kokybės itališka oda.

Visi bateliai siuvami rankomis, kiekvienas užsakymas vykdomas individualiai ir su meile. Kadangi, tai įmonė, kuri kuria būtent vestuvinių batelių modelius, žino, kaip svarbu, kad TĄ dieną būtų patogu. Dėl šios priežasties visi bateliai - nuo lygiapadžių iki aukštakulnių, yra siuvami su papildoma 'soft touch' technologija, kuri leidžia jūsų pėdai visą dieną jaustis itin patogiai, minkštai ir it apsuptai debesėlio. Visi bateliai yra pilnai odiniai: tiek išorė (nebent pasirinksite blizgų paviršių), tiek vidus, tiek jau minėtas padas - debesėlis :)

Labai džiaugiamės, kad Lietuvoje galime pasiūlyti tokios aukštos kokybės vestuvinius batelius nuotakoms. Jūs galite pasirinkti ne tik batelių odos spalvą iš plataus asortimento, dydį, bet ir kulno aukštį.

Na o dabar  - pirmyn į paieškas. Tikimės, jog susitiksime Tavo vestuvių dieną :)


Dėmėsio! Kadangi kiekviena pora yra siuvama būtent Tau, batelių gamyba užtrunka:

- sezono metu (nuo balandžio iki rugsėjo) apie 3 savaites
- nesezono metu (nuo spalio iki kovo) apie 2 savaites

Tad raginame nepasilikti paskutinei minutei, kad spėtume įgyvendinti Tavo svajones.