Kiekviena užsakyta pora (pasirenkant odos spalvą, dydį/individualius išmatavimus, kulniuko aukštį ar kitos modifikacijos reaguojant į Pirkėjo pageidavimus) yra siuvama individualiai. Todėl atsižvelgiant Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktą: pagal individualų užsakymą pagamintos prekės negrąžinamos.

Tačiau sezono metu studijoje Kaune įprastai turime populiariausių modelių, spalvų (balta oda/kokoso baltumo spalva) ir dydžių (37, 38, 39, 40), kuriuos atvykusios nuotakos gali pasimatuoti ir tikus įsigyti vietoje. Šiuos, vietoje turimus batelius, kaip įprastai galite grąžinti pagal žemiau esančias taisykles:

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, prekė turi būti pirkėjo nesugadinta, prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.), grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. 

Jei prekės pakuotė pažeista arba prekė vizualiai matomai buvo panaudota, pinigai negrąžinami. 

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte rašyti laisvos formos prašymą grąžinti prekę info@divastudija.lt nurodant vardą ir pavardę, sąskaitos - faktūros numerį, prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai. Taip pat turite parašyti, kad sutinkate, jog iš grąžinamos sumos bus išminusuotas pristatymo mokestis. Gavus prašymą jį patvirtinsime. Prekę turite atsiųsti per kurjerį kontaktuose nurodytu adresu. Įmokėta pinigų suma Pirkėjui grąžinama, pervedant pinigus į Pirkėjo sąskaitą, per 15 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą ir grąžinamos prekės gavimo. 

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.